Umělec od moře

12. may 2018 at 16:21 | Erin Dixx Lilithar Lunne |  Příběhy bez pokračování
Toto bylo psáno v roce 2017 v psychiatrické léčebně pro jednoho tehdy oblíbeného terapeuta a moc se mu ten příběh líbil tak snad se bude líbit i vám... Je to opět taková spíše Fanfikce na jeho oblíbené věci. Bylo to sepsáno pro něj pro radost tak snad se to bude líbit i vám milí čtenáři... Je to takový vzpomínkový příběh.

Žil sám ve vile u moře se psami Anikou a Ferem k tomu měl dva orli. Byl osamělý avšak byl známý malíř krásných mladých i starých žen. Miloval ženy, ale nebyl kurevník. Chodil na místní statek a jezdil na koních. Občas jim tam i pomáhal. Kdysi měl ženu, ale ta mu zemřela na rakovinu plic. Tak začal pít, ale pak se začal věnovat umění a vše se zlepšilo. Začal malovat ženy. A stal se z něj dobrý a oblýbený malíř. Dokonce se jeho jméno dostalo i do cizích zemí jako je Itálie, Řecko, Řím, Maroko atd. Takže měl dost obchodů a peněz. Když mu zemřela žena začal vídat anděli. Ano zjevil se mu anděl za jeho ženou. Takže se mu otevřela sedmá čakra a stal se mediem. Začali se mu zjevovat andělé, duchové, démoni, upíři i vlkodlaci. Rád se chodil koupat do moře hlavně při děšti. Byl zvláštní, ale dobrým a hodným mužem. Ženy se kolem něj jen točili. Miloval jaro a léto. Ale světlo nemusel. Miloval noc. Noc pro něj znamenala klid a ticho.


Vlny moře se divoce tříštili o místní útesy. Jeho nejlepší kamarád byl Harry Potter. A jeho mrtvá žena byla Ginny. Ano byl zamilovaný do Ginny. Avšak roky plynuli a on pozapomínal chtěl mít nový život a být znovu štastný jen to nebylo tak jednoduché zapomenout na ni na svou zesnulou lásku. Nechtěl si to přiznat stále ji miloval. Vzpomínal na roky štěstí. Malba a kresba mu pomáhala avšak nenaplnovala ho tolik jak potřeboval. Potřeboval lásku prostě pocit toho že někomu na něm záleží pocit lásky a naplnění. Tak začal hrát na housle a klavír. Vždy když začal hrát tak kolem něj začali zpívat jeho orlové a psy poslouchali jeho ponuré tony. Díky svým zvířatům se necítil tolik osaměle. Jednoho dne si pořídil ještě jednoho orla Rinne. Takže měl Rinne, Benry, Mora a dva psy Aniko a Ferem. Díky tomu nebyl úplně sám, ale to to už kus pořádného masa. Nějakou pořádnou ženu, která by ho milovala a měla ho ráda. Byt se kolem něj ženy točili necítil k žádné žádné emoce než jen práci. Měl by celý harém, ale čekal na tu svou když ta předtím mu zemřela.


Ano trápilo ho to, ale potřeboval začít znovu žít s někým. Ano byl známý malíř a časem i nadaný hudebník co začal skládat své texty a hudbu z těžkých depresí avšak na veřejnosti se smál a zvesela pil to co mu padlo pod ruku. Takže částečný alkoholik, ale pil s mírou. Uměl se držet na uzdě když chtěl. Miloval společnost krásných žen a umělecké večírky ale i rád chodil na místní statek k známým pomáhat se zvířaty a jízdu na koni. Z vily rozestavěl statek. No spíše si dokoupil pozemky a začal budovat stáj a statek v zapadlém místě vesnice. Chtěl mít koně a ovce. Peníze na to měl. S jednou ženou měl románek, ale nic vážného. Byli oba na párty a opilý. Nebyl přímo alkoholik jen osamělý muž co měl rád ženy a víno. Avšak byl moc smutný jen to skrýval před světem. Jeho nejlepší kamarád byl nejznámější mág všech dob. Ano měl nejlepšího kamaráda mága a šamana. Jednoho dne potkal Hermionu. Zamiloval se do ni na večírku.


Nakonec ji získal a žili spolu až do smrti. Měli dceru Nuri. A později Anname. Nuri a Anname od sebe byli tři roky. Byli štastny avšak kdo se nikdy nepohádá není normální. Každý se občas po letech pohádá. Ale to pro ně nebyl důvod se rozvést. Ano byli dlouho po svatbě. Jejich láska překonala meze. Moc se milovali a nic jejich lásku nerušilo. Ani nikdo. Ano občas se někdo našel kdo se je snažil rozdělit. Každý kdo to udělal náhle zemřel. Takže neúspěšně. A jejich rod byl rozsáhlý. Nuri a Anname měli přes sto příbozných. Takže velký rod. S rodinou se občas neshodli v názorech. Každý měl odlišný názory takže občas působili velice komicky. Jako z velice humorné komedie či sitkomu. Jejich debaty by dal málo kdo. Někdo by se z nich raději zastřelil. Ale málo kdo by to udělal. Byli vážně humorná rodina. Hádky avšak nebyli. Docela spolu vycházeli jen občas dlouhé výměny názorů. Hermiona dostala rakovinu kůže a zemřela a on se po tom oběsil. Láska až do hrobu. Takže dcerám zemřeli oba rodiče. Byli spolu ve stejné hrobce. Spolu i ve smrti.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Raja Luthriela | Web | 25. may 2018 at 11:59 | React

Příběh je to dobrý. Má atmosféru. Mám jen jednu připomínku. A tu prosím neber jako urážku. Máš tam velké množství pravopisných chyb, které mě občas při čtení ruší.

2 ┼Eleanore Samanthe Lune┼ | 26. may 2018 at 6:31 | React

[1]: já si to už nepamatují jak se co píše

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama