April 2018

Amorův šíp

Tuesday at 22:47 | ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael |  Básnění
Tiché údolí plné slz, kde není vidět skrz. Za černými těžkými mraky ukrývá se záře slunce, když jdeš spát posloucháš jak ti buší srdce. Slzy stesku pláč pro lásku. Blížící se měsíc v úplňku je mezi hvězdami bál snílků. Když básnící přícházejí o rozum, vidět rozostřeně na zoom. Rudé růže na okně ve váze, blíž a blíž zkáze? Milovat je bolest když lásky umírají a růže co má trny větru tichý šelest. Zaněsné oči bušící srdce a tep v žilách tančit a snít o vílách. Když upír zamiluje se je to prava láska, buť srdce jeho zlatovláska. Oči hluboké jako oceán ach, lásko kde je boží pán? Satan je vládce srdce i duše, srdce prostřelila mi kuše. Amorův šíp zasáhl mé srdce tak držme se v objetí za ruce. Při měsíčním svitu, vyslovit tu větu. Která je na jazyku vesmíru, v srdci mít hlubokou díru. Tanec mezi nebem a zemí, mezi životem a smrtí.


Chytit a nepustit

Monday at 22:52 | Black Strange |  Básnění
Černé nebe krví zbarvené růže
Chci tě, toužím po tobě, dotýkej se mé kůže
Mne nikdo nepomůže
Na krku převrácené kříže

Ty jsi tak daleko a při tom tak blízko
Je mi nějak úzko

Chci tě obejmout, pohladit, políbit
Tvé vlasy pohladit
Za ruku tě chytit
A nikdy neztratit

Chci tě líbat a tulit se při měsíčním svitu
Svléci ze sebe tu ulitu

Jsi perla na dně moře


Design Red Forest

Sunday at 20:44 | ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael |  Design blogu

Život nebo Smrt

Friday at 9:54 | Black Strange |  Básnění
Láska je bolest budeš další mou zkázou? Větru šelest chceš si hrát s rozbitou vázou? Dokážeš mne milovat jako já tebe? Budu si tě na skicu malovat a černý nebe. Budeš můj hrob či život? Sníst jedovatý bob když budu smrti robot? Rozkvetlé jarní květy bojím se té věty. Prostě Miluji Tě. Musím Tě mít budeš mé rozbité srdce chtít? Chci tě moc nejde mi pomoc.


Upíří sestry

16. april 2018 at 20:38 | ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael |  Příběhy o upírech a vlkodlacích
Výsledek obrázku pro vampire sisters

Milovali se jako sestry. Carol a Darkie. Darkie vznikla tak, že ji vytvořila královna upírů. Carol byla člověk, ale věřila v nadpřirozeno. Takže svou sestru nebrala za blázna. Tedy ona byla psychopatický magor to jo, ale víte jak to myslím. No ne? Darkii stvořila přímo královna. Darkie byla v pravé podobě nádherná. Měla blond vlasy a černá křídla. Víte jak jsou křídla těžká? Nevíte. Že? Mohu říci, že dost. Její " lidská" část je čarodějnice a zbytek upíří démon. Darkie milobala chuť lidské a démonické krve. A někteří co se vyznali v magii tvrdili, že je to sukuba neboli sexuální démon. No podle nich přitažlivá byla, ale podle sebe jak kdy. Podle toho jakou měla Darkie zrobna náladu. Chodila v černé a měla temné až černé oči a bledou kůži. Lidé ji už dlouho brali za upíra ano je to tak. Na ni je to prostě vidět. Ten kdo ví pozná, že není člověk.

Po proměně její duše už to nejde moc skrýt. Její temné démonické uhrančivé oči každého uhranou. Všichni obdivují její temné oči. Miluje déšť, hřbitovy a opuštěná místa. Ráda utíká pryč od lidí. Bojí se lovit lidi. Přeci jen je 21. století a zpět do blázince fakt nechce. Byla velmi zvláštní. Jiná než ostatní. Nesnášela kříže, česnek, slunce a svěcenou vodu. Slunce ji sice nezabije, ale doktorka ji kvůli alergii na slunce a atopickému exému zakázala chodit na slunce a z česneku je ji špatně ten taky nesmí. A stříbro ji na dotek brní, ale nic ji neudělá. Sebepoškozuje se, ale má zrychlenou regeneraci takže se ji to hned zahojí. Je ji moc smutno. Chtěla by zemřít. Ale není to tak jednoduché. Její city zamrzli už má averzi i proti sexu. Prostě se ji znechutil i ten sex.

Je znechucená lidmi a lidským světem. Její sestra je vážně nemocná. Má nemocné srdce a čeká na transplantaci srdce, ale Darkie se najednou po dlouhém zvažování rozhodla své sestře vytvořit novou duši. Prostě z ni udělat to co je ona. A tak ji stvořila novou duši. Carol dostala jméno Elevan. Carol nové upíří jméno je Elevan sice to není úplně upíří jméno, ale spíše tak pro elfa, ale Elevan miluje elfy.. A tak vznikli upíří sestry. Elevan vznikla z krve Darkie. Darkie se kdysi jmenovala Rose, ale ta zemřela. Teď už žije jen Darkie. K tomu Darkie cítí poslední dobou zase přítomnost Lilith... Lilith je její minulost, ale asi i budoucnost..


Nový design Blue Forest

12. april 2018 at 21:34 | ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael |  Design blogu

Nothing. I am ok.

11. april 2018 at 12:11 | ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael |  Deník deprese
Je mi příšerně. Už ani nevím jak to popsat. Je to tak. Nic jsem v pohodě. Jo slovův to bude v pohodě dábno neveřím, protože to je jen a jen horší. I sám život může být to nejhorší peklo. Víte? A můj život je ten případ. Peklo na zemi. To se už nedá snášet tyto stavy. To už nejde ani popsat slovy. Cítím se tak opuštěně. Sama. Sama v temnotě. A víte co? Mne už je vše jedno. Ach kéžby jsem byla zase mrtvá. Jo prošla jsem vlastní smrtí. To co hledám celý żivot jsem našla ve smrti..


Popel a Prach

11. april 2018 at 11:50 | ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael |  Básnění
Je z tebe popel a prach?
Byl jsi sám sobě vrah?
Otázky, které nemají odpovědi
Dělají, že nic nevědí

Co se tehdy opravdu stalo?
Věděl někdo pravdu?
Toto mne zlomilo!
Co je v našem osudu?

Jsi mrtvý nebo živý?
Ach, Lásko kdo ví?
Ví někdo co se stalo? Řekl jsi někomu?
Ach, já chci oddejít domů!

Deprese, bolest a slzy
Snadd zemřu brzy
Už se to nedá vydržet!
Chci pryč běžet!

Křik do prázdna..


Zbarveno krví

8. april 2018 at 14:37 | Black Strange |  Básnění

Hrob a tam někde spíš
Miluji tě víš?
Bílou růži zbarvila krev
V zemi je tvá rakev

Havrani a vrány
Klovou do mé rány
Bolest a žal
Vše mi život vzal

Černá obloha noci
Jsme temnoty otroci
Jsi mrtvý či živý?
Ach, kdo jen ví?

Tanec okolo hrobů
Otrávit se jedovatých bobů
A usnout navěky
Bez své lásky

Černé růže u našich náhrobků
Kolik jsme udělali skutků?
Dobrých či zlých na tom nezáleží
Láska je trní růží

Bolest a zármutek
Ach, kam jsi utek?
Slzy v očích a bolest v srdci
Ach, není žádné pomoci