Go to sleep ( Jeff the Killer) 3. Kapitola - Výslechy policie

24. march 2018 at 1:59 | ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael |  Go to sleep

Jenže se objevil nový vrah podobných lidí, když jsem byl v psychiatrické léčebně. Takže policie měla co dočinění se dvěma úchylnými psychopaty jako jsem byl já. Takže nepadnu hned v podezření. Ano i já byl vyslýchán policií. Kor když jsem byl už tolikrát v psychiatrické léčebně kvůli tomu, že jsem prostě šílený. Na tvářích mám velké jizvy jak jsem si kdysi rozřízl ústa. No a co že jsem prý šílený? Mne se moje šílenství líbí. Miluji ten adrealin a vnitřnosti všude kolem. Miluji krev. Tu chuť života. Ano piju krev svých obětí. Chutná mi. Můj bratr Jane mne moc rád neměl, ale to nikdo. A já je taky ne. Nenáviděl jsem lidi. Aby všichni chcípli do jednoho. Mé šílenství mne čím dál více pohlcovalo. Už jsem nechtěl zabíjet jen ty co mne šikanovali, ale každého u koho byla příležitost, ale to by bylo náhodné. Náhodný výběr. A co takhle zabít nějakou pěknou ženskou a pak si hrát s jejím mrtvým tělem? Tato představa mne až moc vzrušila. Znásilnit ji živou by mne nebavilo. Tato představa mi nedala spát.


Jak jsem byl v psychiatrické léčebně tak někdo začal vraždit místo mne. Ale já chci být dokonalý vrah. Takový aby se o mne někdy psalo. Buď se časem nechám zabít či spáchám sebevraždu, ale tak aby se o mne psalo. Víte jak to myslím ne? Prostě se dostat do historie masových vrahů. Chci aby se o mne psalo jako o velké celebritě ohledně vražd. Tato myšlenka a představa mi nedali tuto noc spát. Takže jsem po nějaké době zase ve škole usl. Ano už našli první tělo z mé práce když jsem byl v psychiatrické léčebně. Jenže pak hned na to našli úplně jiná těla co už má práce nebyla. A to mne rozčílilo. Ale zatím nechci být odhalem zabil jsem moc málo lidu. Musím jich zabít více. Co takhle zabít nějakou krásnou ženu a pak vojet její mrtvolu? Tato představa mne tolik vzrušovala.

A tak jsem si po škole šel pro svou výbavu na své místo v lese. Počkal jsem opět doma do té doby než začala padat tma. Mezitím jsem si kreslil do svého sešitu. A psal další část svého deníku, který vedl název " Deník psychopatického vraha" máma o ničem z toho neví. Zatím . Ale bojím se, že možná něco tuší. Možná se mne bojí. Kdo ví? Jsem přeci hoch co má své koníčky. Celou dobu nám dospěláci vymývají mozek kecama, že si máme najít nějakou zábavu. Něco co nás baví. Jo ze začátku to u mne bylo jen kvůli šikaně, ale tak nějak se mi to zalíbilo. Je to boží pocit někoho vraždit. Někdo by řekl, že jsem zrůda, možná? Ale mne je to šumák. Když padla tma zmizel jsem do lesa pro své věci. Ale tentokrát tam někdo moc čmuchal. A tak jsem zmizel tak jak jsem se objevil. Nebojím se smrti, ale zabil jsem moc málo lidu. Ještě nemohu zemřít.

Miluju to. Ten strach v jejich očích. Ale ten čmuchal mne vyvedl z míry. Fakt jsem se těšil na další oběť. Tolik jsem toužil zkusit tu myšlenku té mrtvé dívky jak si hraji s jejím tělem. Jak svůj penis zarážím do toho čerstvě mrtvého těla, ale musím si počkat na další den. No spíše vlastně další noc. V noci se umím dokonale ztratit i vytratit. Víte můj kamarád který byl ve válce mne něco naučil. Ano můj jediný kamarád. Ten mne učil. Byl kdysi ve válce jen netušil k čemu své schopnosti nakonec využiju. Nebo taky možná tušil co se stane, ale vím, že on jediný by mne nezradil. Alespoň se tomu snažím věřit. Miluju zabít člověka. Každý mne jen nenávidí. Ale ten druhý vrah měl minulý den svou další oběť. Nesmí mít více obětí než já. To nejde. To bych ho musel najít a taky zabít aby tato půda byla jen můj revír.

Ale ta osoba mi dala více času abych mohl stihnout si to ještě užít za života. Než na mne přijdou. Čekají na mou chybu. Chci aby na mne časem přišli, ale ne teď. Teď je moc brzy. Ještě se musím někomu pomstít. Ty idioti ze školy si nedají prostě říci i když několik z nich zmizelo a jeden z nich už se našel mrtvý. Kvůli němu a těm zmizením k nám do školy ještě furt chodí policie. A já jsem první na ráně, že. Kvůli pobytům v psychiatrické léčebně. Jsem oficiálně magor a šílenec tak za kým si myslíte, že půjdou jako první. Za divným magorem s patkou přes oko a černém oblečení tudíž za kým jiným než za mnou. Zatím se nesmím prozradit. Navíc po nocích venku jsem se toulal i před těmi vraždami. A své nářadíčko mám na druhém konci města. Nejsem vůl abych své nářadí nechával u svèho domu či náhodou v něm.

Když tu máme každou chvíli policii. Na kontroly kvůli mému šílenství. Blbci. Kurvý mi zábavu. Není čistý vzduch. Jsem hlídaný, ale musím se tvářit, že o tom nic nevím. Takže tak nějak. Jsem tak rozzloben, ale když někdo z nich zemře tak jsem jasný a neužiju si už žádnou zábavu. A to nechci, ale když nikdo další nezemře budu opět na ráně. Musím něco vymyslet. Ve škole jsem zase prospal dny. Byl jsem tak unavený. A znuděný když mi kazí mou zábavu ty idioti. Policie. Kéž by chcípli. Kdo je na mne kurva nasadil. Ale výhra našlo se dalších pár těl, ale i ti co jsou má práce. Což mi z jedné strany hrálo do karet, ale z druhé strany ne. Protože oběti jsou trochu odlišné.

Nesmím začít zmatkovat to oni chtějí. Abych udělal chybu. Chtějí mne vyhecovat, ale já se nedám! Tuto situaci prostě zvládnu! Budu muset. Už zase je tu policie, ale tentokrát mne nechtěli u výslechu. Jane můj bratr něco tušil proto mne neměl asi rád, ale on je taky magor jen o mne se to ví více. Jane se vždy tvářil jako neviňátko, ale při tom mi byl kolikrát dost podobný. Počkat počkat teď mne napadlo. Nechce mne můj mladší bratr krýt? Co když on je ten druhý vrah? Vím, že něco tuší, ale vážně by to udělal? Jane je moje sestra, ale cítí se více jako muž to proto ji oslovuji jako bratra. Je stejně šílená jako já. Jen to nikdo neví. Ona své šílenství umí skrývat, ale já ho rád ukazuji. Mne to baví... Má sestra je dost zvláštní tvor...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama