Divokej tanec ( pro Zoe)

15. february 2018 at 15:21 | ┼Eleanore Samanthe Lune┼ | |  Příběhy na přání
Byla sama. Samota ji užírala, ale měla kamarádku Janwe. Janwe byla vskutku zvláštní dívka. Tichá a plachá. S lidmi se nijak nebavila. Lidmi přímo opovrhovala. Darila byla jediná z lidí se, kterou vůbec promluvila natož ji brala jako kamarádku. Ano na to, že Janwe nenáviděla lidi tak se bavila s jediným člověkem s Darilou. Avšak Darila byla sice člověk, ale byla pro ostatní lidi taky divná. Takže tato dvojka byla prakticky brána za podivíny takže to vyjde na stejno. No a ne? Darila měla modré vlasy a milovala scene styl a Janwe byla zase více temná. Takže zajímavá dvojka. Vskutku. Obě jsou posedlý magií. Jen Janwe má aż moc podezřele moc schopností. Darila věděla, že se to Janwe učí jen naoko, že to umí vše přirozeně a hraje jen divadlo jak se to děsně vše naučila. A i kdyby tak by vše uměla moc podezřele rychle. Darila ví, že s její kamarádkou je něco jinak. Začínala si myslet, že Janwe pravděpodobně vůbec není člověk.Navíc na to jak údajně nenáviděla lidi tak se bavila mimo Darilu ještě s nějakou divnou partou. Všichni nosili černou a byli temný aż za hrob a ještě dál. To Darile přišlo už moc divný, že se Janwe začala stýkat s touto partou. Vlastně začala na Darilu postupně srát a už se bavila jen s tou uzavřenou partou. Oni si k sobě nikoho nepouštěli. Jenže Darila začala být aż moc osamělá a rozhodla se, že když už zůstala úplně sama tak, že spáchá sebevraždu. Ale to se ji moc nepovedlo. Abraham se ji zjevil v životě. Abraham Sawer. Takový podivný muž s uhrančivým pohledem. Jednou ji zachránil život když páchala onu sebevraždu, ale to ten neznámý muž ji zachránil. Když byla skoro mrtvá tak ji kousl do krční tepny a dal ji svou krev. A tím ji stihl zachránit. A tak se zrodila Zoe.

Abraham ji pak řekl jak to je s její kamarádkou. Že je to upíří princezna a, že on je její bratr. To Janwe ho poslala aby ji zachránil život. Jenže Janwe netušila, že se do sebe zamilují. Janwe se ted už Zoe snažila ochránit před svým klanem aby ji neublížili a proto se od Zoe musela odstřihnout. Musela začít řešit problémy v klanu, ale to musela udělat aby Zoe ochránila jak před sebou samou tak před klanem. Nakonec se Zoe zamilovala do Abrahama a on do ni. Měli upíří svatbu na hřbitově. A jsou spolu do teď.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zoe | Web | 15. february 2018 at 19:12 | React

Aáááá :D super! :) vážně děkuju. Škoda že byla tak krátka :D chtělo by to příšte víc rozepsat, jak se poznali, jaké měli pocity atd. ALe jinak jsem ráda za takového fešáka :D a ješte ke všemu upíra! :) :3 super :) ješte jednou díky :) Opravdu jsi mě tím potešila :)

2 ┼Eleanore Samanthe Lune┼ | 15. february 2018 at 21:38 | React

[1]: jsem ráda, že se líbí

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama