Hřbitov - Vítej v nesmrtelnosti

9. september 2017 at 19:10 | ┼Eleanore Samanthe Lune┼ |

Megumi Shimizu přežila jako jediná a první z vesnice proměnu. Ted už věděla kdo je její nová láska a naděje na štěstí. Sunako Kirishiki. V tomto světě se upírům říká shiki. Shiki-upír. Megumi se už tehdy oné noci zamilovala do té ted už známé dívky. Sunako Kirishiki. Přestěhovali se shiki do vily na kopci a Megumi byla konečně štastná. Vždy tu chtěla žít když už v této pro ní zasrané vesnici.Nenáviděla lidi zde a ráda je lovila.

Byla to pro ní zábava a dělalo jí to radost.Pak začala ráda děsit lidi z vesnice v lese a tak. Ale Megumi od vládce klanu dostala krutý úkol. Musela kousnout svou drahou a nejlepší též jedinou kamarádku z jejího ještě lidského života. Stále ji měla ráda jen se už před lidmi musela skrývat jako ostatní shiki. Nakonec to udělala. Donutil ji on. Takže ji kousala. Doktor znovu nemohl přijít na další podivný případ. Slabost, únava, tranz.

A dvě tečky na krku. Nedokázal na to přijít. Její kamarádka to nepřežila. Zemřela a nepovstala jako ona. Takže Megumi byla hrozně smutná. A o to vícešla po vesničanech. O to více se stravovala bývalými lidskými sousedy z oné blbé vesnice. O to více ji to bavilo. Stala se z ni nelítostná vražedkyně.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement