Emo love story

12. september 2017 at 23:37 | ┼Eleanore Samanthe Lune┼ | |  Příběhy bez pokračování
Emma se přestěhovala z vesnice do města. Nikoho zde neznala. Musela přestoupit na novou školu. A to se ji nechtělo, ale musela. Její rodiče museli prodat statek. Tak zkončili ve městě. Bylo ji šestnáct. Takže šla do osmé třídy. Byl začátek roku takže nešla alespoň na začátku roku. Ale dopadlo to relativně dobře nastoupila na začátku roku. První den v novè škole bylo pro ni peklo. Měla dlouhé černé vlasy s modrou patkou přes oko. Byla totiž emo. Ostatní se ji smáli.


Byla smutná. Chyběli ji její kamarádi. Její emo parta z okolních vesnic kde bydlela. Ano měla tam svou partu. Bylo jo mizerně. Další škola kde ji šikanovali. Chtěli ji zbít jen proto že byla emo. Ale zastal se ji jeden kluk. A oni utekli. Učitelé na ni hleděli divně a všichni na škole. Až na toho kluka. Divila se, že se ji někdo zastal. Ale ze své třídy si ho nevybavila. Musel chodit do jiné třídy než ona, ale nevěděla do jakè. Poděkovala a zmizela domů.

Jak šel čas tak se spolu začali bavit. On sice emo nebyl, ale neřešil to. Oblíbil si ji i tak. A emo se mu začalo líbit. Jednou chtěl aby mu udělala emo účes. Divila se, ale souhlasila. Tak mu ostříhala vlasy do emo. Pak začal postupně chtít aby mu pomohla vybrat emo oblečení. Už si začala zvykat. Kvuli němu se přestala řezat. Nakonec šikanovali je oba. Začali spolu trávit každý den. Měli jen jeden druhèho. Nikoho jiného neměli.

Zamilovali se do sebe, jenže Emma neunesla šikanu a podřezala si žíly. Chlapce druhý den našli s vystřeleným mozkem v pokoji. Láska až za hrob.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement