April 2017

"Život v bublině"

28. april 2017 at 11:30 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ |  O vesmírech, hvězdném nebi a o černé rakvi
Související obrázek

"Život v bublině"

Každý má svojí bublinu přes kterou nejede vlak. O té své asi nakonec mluvit nebudu ani nevím jestli jestli chci. Někdo se sebepoškozuje, někdo má strach z lidí či pavouků a každý je jiný. Každý má své problémy a svojí hlavu. Někdo si nechá poradit a někdo ne. Je to složité vše vysvětlit co mám na jazyku. Vše je moc složité. Ovšem někoho jeho bublina omezuje a někdo se svou bublinou zas takový problém nemá. Někdo je tak uzavřený, že nechodí vůbec mezi lidi a někdo zase je schopný vystrčit nos s domu. Ano každý má jiné hodnoty pro někoho jsou důležitější hmotné věci než lidi či jídlo a zase naopak. Někdo trpí těžkou depresí či je na vozíku a někdo je zdravý. Podle mne normální lidi jsou zavřené v blázinci a ty blázni běhají po světě. Ano je to tak svět je jeden velký blázinec. A co je to být normální? Vyvedu vás z omylu NIKDO NENI UPLNE NORMALNI.

Bezedná studna

20. april 2017 at 13:45 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼
Smutná princezna
čeká na svého prince
Je do něj zamilovaná
vyrval ji srdce

Teď tiše umírá
ve svém hrobě
tiše srdce svírá
díky tobě

Miluje tě k smrti
tebe to nezajímá
Srdce dala ti
smrt objímá

Propast je moc hluboká
jako bezedna sdudna

Umělec od moře

19. april 2017 at 14:27 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ |  Příběhy o životě
Žil sám ve vile u moře se psami Anikou a Ferem k tomu měl dva orli. Byl osamělý avšak byl známý malíř krásných mladých i starých žen. Miloval ženy, ale nebyl kurevník. Chodil na místní statek a jezdil na koních. Občas jim tam i pomáhal. Kdysi měl ženu, ale ta mu zemřela na rakovinu plic. Tak začal pít, ale pak se začal věnovat umění a vše se zlepšilo. Začal malovat ženy. A stal se z něj dobrý a oblýbený malíř. Dokonce se jeho jméno dostalo i do cizích zemí jako je Itálie, Řecko, Řím, Maroko atd. Takže měl dost obchodů a peněz. Když mu zemřela žena začal vídat anděli. Ano zjevil se mu anděl za jeho ženou. Takže se mu otevřela sedmá čakra a stal se mediem. Začali se mu zjevovat andělé, duchové, démoni, upíři i vlkodlaci. Rád se chodil koupat do moře hlavně při děšti. Byl zvláštní, ale dobrým a hodným mužem. Ženy se kolem něj jen točili. Miloval jaro a léto. Ale světlo nemusel. Miloval noc. Noc pro něj znamenala klid a ticho.

Led a smrt květu

19. april 2017 at 13:34 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼
Venku padá sníh
a krůpěje děště
Bolestí stichl smích
tak co ještě?

Venku roste kvítí
je posypáno bílím oblekem
Slunce už nesvítí
je pod mrakem

"Hloupí lidé"

19. april 2017 at 11:37 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ |  O vesmírech, hvězdném nebi a o černé rakvi

"Hloupí lidé"


Jsou podle mne všude a každý je v něčem hloupý. Nikdo neví úplně vše někdo ví toto a druhý něco jiného a tak se navzájem doplnujeme. Takže tak. O hlouposti se toho dá napsat a každý ji bere jinak a v něčem jiném protože každý je jiný a každý je originál. Nikdo není stejný. Můžeme býti v něčem podobní, ale nikdy ne úplně stejní. Ani siamská dvojčata nejsou totožná. Každý má svou mysl někdo je stádová ovce která nad ničím nepřemýšlí a kopíruje druhé a těch co myslí a přemýšlí nad věcmi jsou bud zavřeni po psychiatrických léčebnách nebo i tak populací odstrčeni. Vlastně chytří lidé nemají moc přátel, protože jim to moc myslí a všichni kolem nich jsou tupé stádové ovce. Je v dnešní době hrozně těžké najít či potkat někoho na dostatečné smysluplné úrovni i na to blbé "Ahoj". Ano skoro nikdo mi nestojí ani na blbé "Ahoj." jsem hodně vybíravá na lidi a lidem nevěřím. A nejvíce "miluji" ty lidi "chytráčky" co ví hovno ale dělají ze sebe ty nejchytřejší na svěstě a při tom jsou tupý jak poleno hlavně že tou držkou melou. Ty nenávidím nejvíce. A i šikanátoři jsou hloupí. Hloupí nemusí být jen lidé, ale zvířata a věci. Zbytečnosti co lidem jsou k hovnu. K čemu je mít 17 značkových kabelek a nemít na jídlo? K hovnu. Či k čemu je mít 20 párů bot značkových když potom nezbývá třeba na pití a základní věco pro život? Tací lidé jsou dementi, ale občas mezi ně v maniích patřím i já. Příznám se občas se tak zachovám i já když si potřebuji udělat radost a ostatní na mne serou. Takže je to i má hloupost. Každý je nějaký a druhý makový.

Do nebe volajíc

13. april 2017 at 14:11 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼
Stát a sledovat hvězdy
sledovat ty vjezdy
do nebe

Proplakat noci temné
v temnotě
Poslouchat ty hlasy
mrtvé


"Zavři oči, padá hvězda"

4. april 2017 at 11:31 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ |  O vesmírech, hvězdném nebi a o černé rakvi
Každému občas svítí hvězdajen pro něj, ale hvězdy nesvítí věčně. Každá hvězda jednou spadne z toho nebe to říkám já po mých špatných zkušenostech s lidmi. Ano žel žádná hvězda nesvítí věčně a proto už žádné nehledám. Protože pak to strašně bolí když ta hvězda vyhasne či spadne a přestane svítit. Tak jsem skončila ve sračkách kvůli lidem. Nenávidím lidi a světla nesvítí. Začíná růst, ale jarní kvítí. Voní je krásné, ale ne vše co je krásné na povrchu je i tak krásné a vonavé uvnitř. V hloubi. Kolikrát první pohled mate a ta osoba není tak dokonalá jak vypadá to platí i pro ne/živé věci. Třeba se nám zalíbí např. tričko a když si ho vyzkoušíme zjistíme že má mraky chyb ve kterých nám nevyhovuje. Každý má vlastí cíle a rituály které nikdo nezmění. Každý z nás je originální osobnost. Nikdo není dokonalý ani stejný. Každý z nás je jiný a každý jinak vnímá svět. Zavři oči, padá hvězda toto téma se dá rozebrat mnoho způsoby a já si svůj rozbor vybrala jak už jste si asi všimli. Když spadnou hvězdy z nebe zůstaneme jen ve tmách a nic nevidíme. Horší je přestat ty hvězdy hledat a chtít to už se ztratíte úplně jako já. Já už světlo nehledám maximálně to vlakové někde na kolejích. Můj svět padl v záhubu jako já. Mne už není pomoci, ale snažím se pomáhat ostatním co za to stojí jinak na lidi seru. Ano vždy jsem byla na lidi miloučká a jak se mi to vrátilo. Jsem ještě ve větších sračkách než předtím. Okradli mne a podobně. Takže na lidi už seru kolikrát jsem kvůli pomoci druhému se dostala ještě do větších sračček ty lidi mne stáhli sebou. Už žiji jen pro sebe a je jedno kdy život ukončím a kdo ví třeba zemřu při nehodě. To nikdo tolik neví jak se mu může za sekundu posrat celý život. Díky jedné píče jsem přišla o byt a skončila opět jako bezdomovec seru na to tady. Díky ní jsem přes půl české republiky daleko od svých kamarádů nemám kde bydlet a trčím v psychiatrické léčebně. Vážně nenávidím lidi. Dělala mi v tom domově důchodců problémy aby mne vyhodili pomluvila mne a zničila mou čest. Nejsem zlá, ale upřímná a narázovaná. Prostě říkám co si myslím nahlas a do očí. A mám mozek a to se ostatním nelíbí. Prostě moc myslím a je toho hodně. No zatím končím. Prostě mnoho problémů. Mějte se hezky a nenechte si srát na hlavu!