"Zkouška ohněm"

29. march 2017 at 11:01 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ |  O vesmírech, hvězdném nebi a o černé rakvi

"Zkouška ohněm"


Toto téma se dá brát z více myšlenek i z více úhlů a já si už vybrala jak se to dá chápat. Respektive jak to chápu já. Zkouška ohněm se dá brát jako životní zkouška co nebyla příjemná. Pád na hubu. Každý min. jednou padl na hubu a jde o to jak moc. Z některých pádů se dostat nejde. Za něco si můžeme sami a můžeme s toho obvinovat jen sebe a za některé pády na hubu sami nemůžeme. Třeba to když nám někdo ublíží. Jak psychicky tak fyzicky na tom tolik nesejde, ale psychické ublížení a zničení může být v 90% horší jako to fyzické. Avšak psychický stav je propojený i z fyzickým stavem. Když nám je špatně fyzicky tak nám začne být špatně psychicky a naopak. Avšak každý to má individuálně. Zkouška životem může být jakákoli a jakkoli těžká a jde o to jak se s danými událostmi a situacemi dokážeme poprat. Někdo padne na hubu a za několik měsíců vstane a a někdo padne na hubu a už nedokáže vstát vůbec, každý to má jinak. Zkoušky jsou různé a ne vždy ji dokážeme zvládnout na 1*. Jsou težké zkoušky třeba smrt lásky či příbuzných a my se musíme s tou smrtí vyrovnat avšak já se třeba se smrtí mých lásek a kamarádů doted vyrovnat nedokážu stále se mi to vrací možná proto stále píši o smrti protože smrt mých milovaných mne srazila natolik na kolena, že nedokážu vstát a stále na ně musím myslet a umírám každým dnem bolestí. Toto prostě z hlavy a z myšlenek nejde vyhnat a bolí to tolik to bolí. Nebo když nikoho nemáte potom se najde jediná osoba, která vám rozumí a po dvou letech vás srazí tak na kolena, že se s toho už přes rok nemůžete dostat a pak zjistíte, že nejlepší a jediný váš pravý přítel byl vlastně váš úhlavní nepřítel co jen čekal na správnou situaci aby vás složil na kolena. Ano lidé jsou kurvy. Lidé mi tolik ublížili, že se lidí bojím více než kdy jindy, ale nechci psát co vše mi lidé provedli to by za celý můj život byli slohovky, které bych ani nestihla všechny vypsat. Já už se spálila tolikrát že bych to ani nespočítala. Lidé mne zničili a rozložili tak, že už to dobré přes rok vážně není a nebude. Za poslední dva roky od roku 2014 od října se posralo úplně všechno zemřela má největší láska muž, kterého miluji od roku 2010 a v roce 2015 mi zemřela má přítelkyně hned na začátku vztahu. Takže smrt mi vzala to nejcenější mé lásky i přátele a já chci odejít za nimi a ukončit tu bolest bez nich. Ano toužím po tom odpoutat se od té hrozné bolesti avšak smrt tu byla a bude a nic s tím neuděláme. Ale je to to co mne zničilo nejvíce smrt milovaných a lidská krutost a faleš. Dále to nehodlám rozebírat moc to bolí i ted když o tom píši je mi z toho na nic a do pláče hrudník stažen bolestí takže to je vše k tomuto tématu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Siginitou | Web | 29. march 2017 at 11:11 | React

Máš naprostou pravdu. Je to jako vždy moc krásně napsané.
Někdy si můžeme za některý věci a někdy zase ne. Ale ať je to jakkoliv tak to někdy dost zabolí. A když je člověk psychicky na dně tak i fyzicky už nemůže.
Takové zkoušky života bývají někdy jak na potvoru složité.
Taky jsem se už spálila tolikrát že už ani nevím kolikrát to vlastně bylo.
Spousta lidí v životě jsou svině, které tě jen zničí. Proto jsem ráda za to málo které mám a hlavně za kolektiv tady na blogu :)

2 ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ | Web | 29. march 2017 at 11:25 | React

[1]: no právě

3 Eliss | Web | 29. march 2017 at 15:35 | React

Velkou roli ve všem určitě hraje i osud...

4 ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ | Web | 30. march 2017 at 10:57 | React

[3]: Osud vpodstatě neexistuje většinu rozhodnutí děláme sami

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement