Temná romance- Rakev pro princeznu

29. march 2017 at 11:29 | ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ |  The dark romance

Byla mladá a krásná. Pocházela z rodu Harwe. Rod Harwe byl šlechtický vládnoucí rod v Rumunsku. Avšak nevládl v Karpatech, ale jinde. V Karpatech v Rumunsku vládl v té době hrabě Drákula neboli Vlad Napichovač. Do Karpat se každý bál vkročit. Až na Elizabeth Bathory. Ta jediná se tam projížděla na černém koni avšak upír nebyla. Lidé si vymysleli, že hrabě Drákula a Elizabeth Bathory jsou upíři protože chtěli rozkrást jejich pozemky.


Ano tyto pomluvy si lidé vymysleli aby je připravili o obrovské pozemky a půdu. Elizabeth Bathory byla princezna z rodu Harwe. Její nejlepší přítel byl Drákula. Zamilovali se do sebe. Avšak lidé byli krutí a falešní. Závistiví. Chtíč byl jejich krutost nebo krutý chtíč? Asi oboje řekla bych. Byli spolu štastny proháněli se na koních po okolních lesích. Byli nejlepší přátelé už malička, ale už jsou oba dospělí. Když Elizabeth bylo sedmnáct a Drákulovi dvacet tak se chtěli vzít. Ano byla obrovská svatba, ale pověrčiví lidé o to více záviděli a žarlili. Lidé se je rozhodli zabít a zničit.

Začali si vymýšlet různé báchorky o tom jak jsou spojeny se Satanem jak jsou děti noci neboli upíři a začali vznikat pověry, že jsou to temní mágové. Vznikli báchorky o tom, že jsou to upíři a že se koupou v krvi mladých panen a proto jsou stále tak půvabní a mladí či, že se spojili s čarodějnicemi. Elizabeth onemocněla morem. Tak tajně byla na hrad poslána jedna bylinkářka, ale pro ostatní "čarodějnice" aby Elizabeth pomohla s nemocí když doktoři selhali. Ovšem o to více se začali šířit pomluvy. Lstivé a zlé pomluvy. Drákula si nevěděl rady. Moc ji miloval a začal trpět depresemi. Avšak Elizabeth podlehla své nemoci a léčitelka "čarodějnice" byla veřejně popravena na hradě za to, že prý princeznu už královnu proklela což nebyla pravda, ale v té době byli lidé až moc pověrčiví a krutí. Nakonec její tělo bylo spáleno.

Elizabethy tělo bylo probodnuto kůlem a byla ji useknuta hlava a nakonec ji spálili. To Drákulu naštvalo a začal válčit s ostatními lidmi jejichž hlavy nabodával na kůli a začali se o něm šířit pověry, žepije krev svých obětí. Kdo ví kde byla pravda? Prý po smrti Elizabeth prodal duši Satanovy, ale to nebyla pravda. Elizabeth měla veliký pohřeb. Avšak byla pohřbena daleko od města aby se prý vampirismus nerozšířil. Drákulovi došlo co na ně bylo připraveno. Ano bylo to spiknutí. To Drákulu rozhořčilo ještě více a tak začal vraždit z hořkosti vše na co přišel. Ano šel po svých nepřátelích. Jeho nepřátelé začali padat jako mouchy. Avšak ty roky po smrti své lásky jediné lásky jeho života začal trpět těžkou depresí. Zničilo ho to. A nakonec on sám zemřel na mor. Takže je lidé dostali oba a jejich pozemky rozkradli.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama