Šílené patálie Tří světů kapitola 8- Lucinka a Tumnus

20. march 2017 at 13:39 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Crazy mess of Three Worlds

Skončila hodina šermu. To Froda mrzelo protože se mu Legolas velmi líbil. Právě měli volno a Lucinka se procházela po zahradě Bradavic když narazila na pana Tumnuse. Začervenala se. Tumnus se Lucince líbil. Avšak byl to její učitel a Lucinka byla ještě moc mladá. Ale to ji nebránilo v tom mít pana Tumnuse tolik ráda. Vlastně jí její věk nebránil v ničem. Kouzla a látka ji šla. Lucinka měla nejlepší kamarádku Hermionu a Zuzana zase Ginny. Petr si rozuměl z Harrym i Frodem a Edmund s dvojčaty. Všichni dohromady byli tedy pěkná sebranka. Museli vše prozkoumat a vše co se šustlo vědět. Byli mladí a zvídaví. Chystal se kouzelnický velikonoční ples. Měl být druhý den večer. Kluci se styděli především Frodo každý zval své vyvolené dívky, ale on chtěl tančit s Legolasem. A Lucinka byla nejvíce bojácná a vyzvala k tanci Tumnuse.


Tumnus souhlasil. Harry chtěl tančit s Ginny a Ron se Zuzanou a Frodo s Legolasem. Jo vážně dokonale zběsilá mladá sebranka. Legolase oslovil Frodo a Legolas s úsměvem souhlasil. Frodo nedokázal skrýt moc to jak Legolase miluje. Harry se zadíval do Ginny. Ginny byla plachá dívka, ale též souhlasila. A Zuzana sbalila Rona takže všichni spokojeni. Hagrid zase chce tančit s Klofanem. Brumbál chce tančit s Gandalfem, ale tito dva jsou jen nejlepší přátelé. Ale sranda musí být i kdyby na pohřeb nebylo. Takže se v Šílených patáliích rozhodli tančit ze srandy spolu aby ostatní pobavili.

Nastal druhý den a všichni byli nesví. Všichni nebyli úplně ve své kůži. Báli se? Ano nervozita stoupala čím dál více se blížil večer. Jo Bradavická sebranka. Když začal večerní ples tak zrovna zaútočil Lord Voldemort na Bradavice. S Belatrix a Luciusem a celou svou tlupou temných čarodějů a čarodějnic. Studenti se museli začít bránit, ale první ročníky byli rychle převedeni do podzemí Bradavic protože ještě nebyli tak zkušení. Tedy Harry s Frodem museli být ve středu pozornosti a tak začali po Voldemortovi metat blesky rudé a fialové barvy.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kristen | Web | 20. march 2017 at 14:24 | React

:D Bože ten Frodo buchnutý do Legolasa :D Nemám nič proti gejom ale toto ma úplne ničí :D pekná kapitola idem na ďalšiu som zvedavá čo im Voldy povie

2 ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ | Web | 20. march 2017 at 14:26 | React

[1]: děkuji tak jsem originální :-D

3 Chem | 1. april 2017 at 20:03 | React

To je super ako je Frodo do Legolasa <3 ach.. :)
Je to napínavé a super :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement