Šílené patálie Tří světů kapitola 7- Ukradený trůn

2. march 2017 at 14:31 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Crazy mess of Three Worlds

Harry s Ronem a Hermionou vešli do mínosti. Celá "třída" už byla připravena na výuku. Učitelem byl faun Tumnos. Posadili se. "Tak vám budu vyprávět o své zemi a svém světě." řekl Tumnus. "V našem světě je vládcem král Aslan a můj svět je Narnie. Ano původem jsem z Narnie a mám vás učit historii a celkově vyprávět o tomto světě a i doučovat." dodal učitel. "Jenže trůn ukradla Aslanovi Ledová královna čarodějnice co o sobě tvrdí, že je právoplatná královna Narnie, ale to není pravda právoplatný král Narnie je jenom Aslan." dodal a pokračoval dál co si žáci zapisovali zápisky do sešitů. "V Narnii jsou stále války omoc a o zničení Ledové královny co ukradla Narnii a ovládla ji svými čáry máry kouzly a černou magií.Harry hned chctěl vyzvat Ledovou královnu k boji, ale ta myšlenka ho přešla hned po tom když siuvědomil, že moc prozatím čarovat neumí. Mrzeloho to. "A kdo je Aslan? " pronesl Ron v minutách ticha. Tumnus s celou třídou se na něj otočili. "Aslan je mluvící lev. Král Aslan bych prosil." zamhouřil oči Tumnus a zakašlal. "Jak se dá dostat do té Narnie?" hned na to se zeptal Harry s jeho bratrem Frodem k Tumnusovi. "No to je tajné. Dá, ale nesmí se o tom mluvit." zamračil se Tumnus. "Jaké bytosti tam žijí? Jaká magie se tam používá?" přidala se Hermiona s úsměvěm. "No to je složité. Hodně složité o tom později.

Hodina zrovna skončila a další hodinu vedl Legolas. Další hodina je hodina šermu s Legolasem, že? Přemýšlel Harry nahlas. Ano odvětil zamyšleně až vyděšeně Ron a Hermiona se zasmála Ronovýmu výrazu ve tváři. Frodo zrudl. Legolas se mu líbil tvrdil, jak moc je Legolas sexy.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kristen | Web | 5. march 2017 at 21:19 | React

Bože keď si predstavím Jamesa McAvoya ktorý hral Tumnusa :D Ale veľmi pekná kapitola som rada, že pokračuješ v písaní

2 Devil Lunneamora┼ | 7. march 2017 at 13:38 | React

[1]: snažím se z psychiatrické léčebny něco přidávat z knihovny v areálu...jsem ráda, že se to líbí alespon někomu... :-D děkuji

3 Chem | 1. april 2017 at 20:00 | React

Hmmm.. :D presne tak, Legolas je sexy :D <3 super som rada ze pokracujes v pisani :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement