Melancholie lesa

15. march 2017 at 10:54 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Apocalypsepasty


Když se z měst a vesnic při válce stali atomy z kovu a byli vybombardovány tak lidé začali utíkat do lesů. Ano do lesů. No jenže zvěř místních lesů byla nakažena nemocí Nuradar z atomové radioaktivní války. Zvítili jim oči z radiace. Anopůda byla radioaktivní a z lidí se stávali mutanti třeba s osmi nohami či s devíti očima.


Lidské stonožky nebo jim narostlo více hlav s radioaktivními mozky. Zvěř též zmutovala do různých tvarů. Srnkám narostli křídla a medvědům bodliny ježci vyhinuli. Zvěř požírající lidi a lidé požírajíc sebe sami. Lidstvo na pokraji vyhinutí. Války všude jen samé blbé války. Ano lidé si za své vyhinutí mohou opět sami.Tanky, které ničí lidská obydlí, vesnice a města zase atomové bomby. A díky biologickým zbraním vznikl iúplně nový druh nemocí a virů a též jistý druh Numfa mutace lidí. Numfa je mutace z pokusů na lidí kdy se z lidí stanou vlastně roboty co poslouchají jen toho kdo je stvořil. Numfa mají neviditelné ruce co roztrhají na kusy kohokoli kdo jim přijde do cesty. Numfa-vektory (neviditelné ruce).

Roztrhané těla žrali okřídlené radioaktivní srnky a začalo vznikat něco jako zombie. Virus zombie utekl Američanům z tajných laboratoří. Z lidí se začali stávat zombie co žrali lidské mozky. Svět zešílel a kdo za to může? Třetí světová válka ve, které oficiálně už jsme zničila svět lidí i chodáky zvířátka. Ale vážně kdo za to může? Ano vlády. Debilní vlády co se nedohodnou na vážných věcech a baví je stále válčit a předbíhat se v typech zbraní atd. Takže vlády zničili svět a svět lidí a všeho živéhopadl.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement