Dům panenek kapitola 8- Kletba - konec

30. march 2017 at 11:17 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Dolls house

Tato žena toto místo proklela. Avšak na jeji kletbu se pozapomělo od těch dávných časů. Každý kdo na toto místo vkročil opravdu zemřel bolestivou krutou smrtí a platí tato kletba do dnes. A též ty malé děti zde straší a vraždí v podobách svých panenek. Duše těch malých nebohých dětí vraždí uvězněny v malých starých panenkách. Dům panenek vznikl když starý muž našel ony panenky před svým domem tak je vystavil v domě panenek. Avšak každý kdo na tuto půdu vkročí zemře. Jak díky oné staré kletbě tak i díky vraždám malých dětí. Jejich duše jsou na tomto místě uvězněny a nemohou odejít na onen svět a tak díky krutosti lidských srdcí díky, kterým zemřeli se jejich duše mstí lidem. Každému kdo sem vstoupí. Ano mstí se lidem stále za zrůdné činy co se jim přihodili. Lidská srdce jsou tak chladná a krutá. Mohou si za to sami, že byli prokleti. Toto místoje opuštěné, ale tyto duše tu stále žijí. Budou zde až navěky věků. Nemohou odtut odejít a tak tu žijí v bolesti a utrpení na tomto lidském světě. Tyto duše jsou s tímto místem spoutány kletbou. Jsou sami prokletí už jen tím, že zde za násilných činů zemřeli.


Toto místo k sobě přitahuje lidi. Je to hodně magicky nabité místo. Zemřelo zde mnoho neviných i viných lidí. Toto místo je jako magnet lidé sem prostě zabloudí. I vesničané co žijí v okolí tu umírají i když se tomuto místu snaží vyhýbat tak sem zabloudí a potom na pozemcích uhynou budto v močálech, bažinách, lesích či jezeru. Každý zde zemře. Je jednou za jak zrůdných a krutých úmrtí. Toto místo žije samo o sobě a uvězněné duše zde nikoho z lidí nechtějí. Tyto duše jsou nenávistné k lidem za to co jim udělali. Ano zaslouží si pomstu. Avšak každý kdo zde po staletí zhynul je zde též uvězněm. Obrovské množství duší které jsou proklety. Život sám o sobě. Dalo by se říci, že tyto duše zde žijí. Ano toto území je jejich domov. Nekonečné uvěznění v utrpení a mukách vše co prožívají dávají lidem vyžrat.

Lidé zde padají jako mouchy. To byl lidem čert dlužen. Ano občas se zde otevírá brána do hlubin Abbysu neboli pekla. Brána do samotného pekla. Sám Satan zde chodí ve svém zjevu a užívá si tu sladkou temnoto. Rádi zde děsí lidi a krutě je mučí než zemřou. Každá duše lidská zde patří Satanovi. Který tyto duše mučí. Díky prokletí a velkému úmrtí zde vznikla brána pekelná a tudíž toto prokletí nikdy nezanikne a bude věčné až dokonce věků.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kristen | Web | 30. march 2017 at 15:34 | React

No aspoň sa to vysvetlilo. Ale dosť nepríjemné pre tie duše... zavolajte niekto Sama a Deana :D Dobrá poviedka, bude mi chýbať

2 ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ | Web | 4. april 2017 at 11:11 | React

[1]: Děkuji až mne pustí z psychiatrické léčebny tak možná napíši podobnou či pokračování ted zatím nevím

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement