Po Apocalypse

11. january 2017 at 21:48 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Apocalypsepasty

(tak jo má historicky teprve druhá pasta :D tak snad se bude líbit :D pasty jsem nikdy nepsala)

Lidstvo na pokraji vyhynutí po radioaktivní a biologycké válce. Pustá země a ti, kteří se nezměnili v mutanty bojují o holý život. Lidstvo se samo dohnalo k vyhynutí. Samé války a pokusy experimenty na zvířatech i samotných lidech. Bída a hlad. Zničená půda na které už nic nevyroste, seschlé mrtvé stromy, a tráva co přestala růst. Květy zemřeli a vody byli otráveny jedy. Nebylo co jíst a pomalu co pít. Kdo snědl mršinu zmutoval a kdo se napil z vod zemřel či též zmutoval. Obří radioaktivní pavouci nebo "lidé" s třemi hlavami či lidské stonožky nebo medvědi s křídly.Nastala doba temna. Lidské stonožky požírali lidi a zmutovaná zvěř požírala zdechliny i vše živé. Pach smrti byl všude. Hniloba,hlad,žízeň,mor a mnoho nemocí. A zbylí lidé se zabíjeli navzájem o poživatelné jídlo či alkohol. Alkohol byl to jediné co šlo pít, ale někteří vypili alkohol s jedy takže ti lidé též zemřeli.

A někdo se raději zabil sám jedy či léky s alkoholem. Zmatek,šílenství,chaos. Utrpení padlo na tuto zem. Lidé dostali to co si zasloužili. Zkáza lidstva kvůli lidské debilitě. Lidstvo se vyhubilo samo. Války,teroro,šílenství,běs a děs, že se lidé raději zabíjeli z vlastní vůle. Přeskakovalo jim z toho všeho děsu. Sami si celou dobu ničili svou zemi těžba ropy, lomy, kácení deštných pralesů, ničení ozonové vrstvy.

A jídlo, které bylí předražené jak prdel a nebylo už tak poživatelné. Lidstvo už tak bylo ztraceno. Všude jen nenávist a krveprolití, závist a faleš. Lidstvu to patří aby zaniklo. Za své hříchy teď trpí. Bůh na ně poslal zkázu už ho moc srali. Nějak se mu ty malí červy nepovedli tak se rozhodl je zničit. A pak vytvořit novou a lepší civilizaci a lepší planetu, která nebude tak krutá a zlá.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement