Krvavé hrátky (18+)

10. january 2017 at 21:41 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Příběhy o upírech a vlkodlacích

Příběh na přání pro Jacka.

Jack lidský červ byl zvláštní osamělý hoch. Potuloval se městy s flaškou v ruce a cigárem v hubě. Nikdo mu nerozuměl. Zajímal se o magii a především o upíry. Respektive o upírky. Nechtěl být lidským červem. Toužil po sexy upírce přinejlepším s červenými dlouhými vlasy a velkými prsy. Ano toužil po tom stát se upírem a žít s nějakou sexy upírkou. Vyhledával upíry na proměnu. V tom lepším případě upírku. Dlouho se snažil nějakou najít, ale marně. Užíralo ho to. Byl to jeho největší sen. Krev,sex,sadomaso to ho bralo. Pořádný tvrdý sex přinejlepším s tunou krve kolem. Byl posedlý chtíčem,touhou a především ujetý na sex. Pro normální lidi by to bylo nechutné,divné až odporné, ale on po tom toužil a vyhledával to. Miloval propichování péra jehlami, řezání žiletkou do žaluda.


Čtyři roky se marně snažil nějakou upírku najít aniž by věděl, že ho přesně jeho vysněná dívka celou dobu sleduje. Nakonec to vzdal. Když zase tak jednou se úplně ožralý motal ulicemi tak v blesku něco ucítil na krku. Něco se kolem něj mihlo tak rychle, že to v jeho stavu nepostřehl. Padl k zemi. Probral se až v nějaké divné místnosti připoutaný v rakvy. Tma a ticho jako v hrobě. Najednou průvan a světlo. Chodba? Ve světle svícnů se zjevila překrásná bledá dívka s dlouhými rudými vlnitými vlasy v černém uplém korzetu černé mini sukýnce s rudými síťovanými punčošky a černo-rudými platformy. Oči ji rudě svítili černě orámované s černými rty a v úšklebku se ji leskli bílé špičáky. Připadal si jako ve snu. Splnil se mi snad sen? Přemýšlel v duchu. Neznámá dívka si ho provokativně prohlížela s tak šibalským úsměvem.

V mžiku byla u něj a prokousla mu krční tepnu. Potom si špičatým dlouhým nehtem proříznula tepnu na zápěstí a přiložila mu zápěstí k jeho ústům. Pil z její tepny s takovou chutí, že zapomínal na vše okolo. Lahodná chuť života. A k tomu od tak krásné upírky s obřími kozy. Byl štěstím bez sebe. Slastná euforie smrti dávající nový život. Jackovi se to líbilo. Konečně se mu splnil jeho největší sen a přání. Srdce bilo pomalu a tiše se zastavovalo. Zavřel oči. Bolest urputná bolest a křeč celého těla. Jack umíral. Tedy jeho lidské tělo. A jeho duše se měnila z lidské na upíří. Dívka s sebou cukla už pil příliš její lahodné cenné krve. Upíři jsou hrdí na to co jsou. Především čistokrevní a staří upíři. A když jsou ještě šlechticové tak naprosto hrdí a pyšní.

Síla,moc,nadvláda. Každý má jiné schopnosti. Jack měl štěstí tato sexy upírka byla starší a čistokrevný upír, ale neměla královskou krev. Neměla šlechtický původ. Bílá mrazivá kůže ledová jako led. Sledovala ho už dlouho aniž by o tom věděl. Vybrala si ho za svého druha už tehdy když ho zahlédla na náměstí u kašny. Ale až teď se rozhodla z něj stvořit svého druha na chladnou prázdnou věčnost. I když její srdce nebilo a byla bez citů zamilovala se. Do něj.

"Toto zažil každý při proměně." pronesla náhle k Jackovi, který pomalu začínal vnímat. "Ty jsi vážně sexy upírka! Přesně dle mých tužeb a snů! Ale proč taková kráska dala dar temnot zrovna mne? Alkoholickému lidskému zvrhlíkovy a nicce?" nechápal když se tak zamyslel. "Mé jméno je Sarawel Warmutová" představila se. "A ty jsi Jack jak vím. Už dlouho tě sleduji a vím o tobě. Mé ledové srdce ti patří i když nebije. Odreď jsi mým společníkem pro temnou věčnost. Ano vybrala jsem si tě. A dle našich prastarých zákonů nesmíš odmítnout. Ted jsi jen můj lásko." dodala.

Odendala z něj okovy a vrhla se letem na něj. Prokusovala mu krk a ostrými nehty ho drápala do bílé mrazivé kůže až mu stékala krev z těla. Vyndal postavené péro a vrazil ho vzrušený a těžce nadržený do její kundičky. Při tom ji kroutil bradavkami a drápal ji do těch obřích prsou. Vzrušený a úplně smyslů zbavený. Krev stříkala všude. Svíce plápolaly v temných chodbách podzemí. Tak si tak krvavě hráli v rakvy. V ponurosti v lásce na cestu věčnosti po boku.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elis | Web | 10. january 2017 at 21:55 | React

To je síla, ale je to skvělé...

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 10. january 2017 at 21:59 | React

[1]: Děkuji mnohokrát na přání příběh pro Jacka :-)

3 jacky | 10. january 2017 at 22:05 | React

Úžasné mě vystihující popis úžasný obsah a velice dobře srozumitelně napsané takže 100%tni spokojenost

4 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 10. january 2017 at 22:08 | React

[3]: To jsem moc ráda, že se ti to líbí :-)

5 Baryn | Web | 11. january 2017 at 14:25 | React

Milý příběh o splněném snu. :D
Ne vážně, má to švih, je to dobré... jen kdyby se tam tak často nevyskytovalo slovo "kozy". :D

6 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 11. january 2017 at 16:29 | React

[5]: Děkuji

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement