Krvavá slza- Sestřin nový život

14. january 2017 at 23:06 | ┼Nemessis mor Morticie ┼

Ráno jsme se probudili na ulici daleko od domova. U tajemného až děsivého lesa. "Černý les." prohodila jsem. Miluna ještě spala. Řekla jsem si, že ji musím naučit pít krev. A ukázat ji kdo jsem. Náš rod, rod Upírů ve skutečnosti my neumíme lítat, neumíme proměňovat lidi v nás a jiné věci. Ale je pravda, že můžeme mít nějaké nadpřirozené schopnosti. Já jsem například empatik a medium. Umím se vcítit do nějaké osoby..no je to složité. A mám věštecké sny a vize, které se ve většině případu hned na to stanou. A také se mi třeba zdá o nějaké neznámé osobě a za půl roku či rok tu osobu potkám. Od malička saji z lidí sílu, životní energii. Upíři ti, kteří existují se živí cizí energií a mohou pít i krev, ale nemusí to tak být. Hodně našich schopností nám lidé přidali. Vymysleli ve své fantazii. Z přemýšlení atd mne vytrhla sestřička. "Hatwy? Máš něco k jídlu?" měla hlad. "No měla bych, ale no budeš si muset zvyknout na tu chuť. A no pojď se mnou." opáčila jsem. A tak jsme vyšli na lov. Ale kam půjdeme? Na lov zvířat se mi nechtělo měla jsem strach s toho lesa a okolí. A tak jsme šly na lov lidí.

Došli jsme do nejbližší vesnice a na takové odlehlé, temné uličce jsem číhala na oběť. Měla jsem takovou chuť na lidskou krev. Tak velikou. "Co děláme? Kde je jídlo?" zajímala se.Nevěděla jsem jak ji to říct. "Prostě se jen dívej. A potom ti ukážu jídlo, ale musí nejdříve přijít. A jestli se nenapiješ budeš mít hlad." doufala jsem, že jsem ji to neřekla moc tvrdě, hrubě. Ale co měla nás ráda. Tak proč jsem se tak bála ji to říci? Ale překonala jsem se. "No máš ráda upíry, že?" ptala jsem se najednou. "Ano. Mám. Proč?" ptala se. "A věříš na ně, že?" dodala jsem. "Ano. Ale proč?" starala se. "Nechceš snad tvrdit, že ty ty. To není možné!" vyjekla. "Ano je. Ale máš nás snad ráda, ne?" lekla jsem se. "Jo no, ale zrovna ty? Proměníš mě?" prosila. "Víš upíři lidští upíři nejsou úplně takoví jak se o nás píše třeba na netu. Neumíme proměňovat. No i když jsem to nikdy nezkoušela." přiznala jsem.
"No vidíš nezkoušela! Tak to můžeš zkusit!" žadonila. "No ráda bych, ale co když to nepřežiješ? Co když nedokážu přestat?" strachovala jsem se. "Věřím ti. Sestro! Dokážeš to!" prosila. "A jsi na to opravdu připravená?" strachovala jsem se. "Já to nedokážu. Jsi moje sestra. A máš život. Lidský normální život." přemlouvala jsem ji ať to nedělá. Nedala se odbýt. Nebyla jsem si jistá. Já se tak narodila, ale ona má na výběr. Má na výběr a vydává se špatnou cestou. "Prosím." pořád tak prosila. Já na výběr, ale neměla. Život upíra je život prokletí. Ďábelský život. Uvěznění v temnotě. Jinak žít snad ani neumíme, ale budiž musím se překonat. Mám ráda sestru, ale tohle tahle cesta? Jsem ráda za život upírky, ale dát takový život sestře? No neměla jsem na výběr. A zkusit jsem to chtěla hodněkrát a neměla jsem příležitost..."Jsi připravená?" ujištovala jsem se. "Ano. Já ano. A ty?" ptala se.
"Ano" vzdychla jsem si. Objala jsem ji a políbila ji na čelo. Sklonila jsem se k jejímu hrdlu a kousla. Vyjekla, ale pak utichla. Sála jsem jeli krev sála a sála. Nemohla jsem přestat. Tak dlouho jsem neokusila teplou horkou krev. Ale tak jsem ji milovala..Musela jsem se odtrhnout. Její ztrátu bych nepřežila. Musím se překonat musím se odtrhnout. Musím!! Říkala jsem si. Zabíjela jsem ji. Zabíjela jsem svoji sestřičku. Ale najednou sebou cuknu a rychle se odtrhnu. Bezvládně padla k zemi. Zděsila jsem se. Div jsem nezačala plakat. V tu chvíli otevřela své oči, které teď byly zbarvené do černo-růžového odstínu. Podívala se na mne a usmála se..Ale najednou se začala zmítat v takové křeči...škubala sebou..trhala svým tělem. Rychle jsem se řízla ostrým kamenem a dala ji napít mé krve. Spatřila jsem zase toho ducha! Byla jsem vyděšená.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti povídka Krvavá slza?

Ano, miluji 0% (0)
Ano docela 100% (2)
Ne, vůbec 0% (0)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement