Krvavá slza- Halloween 1

13. january 2017 at 19:54 | ┼Nemessis mor Morticie ┼

"Hatwy?" volala na mě Miluna. "Ano? Miluno?" divila jsem se co po mě zase chce. Miluna je moje mladší sestra. Tedy spíše nevlastní, ale já to tak neberu. "Nevíš kde jsou ty moje hallouweenské šaty?" dnes je totiž halloween víte. "Nevím a nemáš je ve skříni?" opáčila jsem. "Ne už jsem ji celou proštrachala, ale šaty nikde." udělala na mne tak zoufalý pohled, že jsem ji šla pomoct je hledat. To ona umí. Ve skříni vážně nebyli, tak kde? Pochybuju, že bych našla ty moje. I když já ani nemusím mít speciální jsem totiž Gothička. No ostatní s tím stylem mají problém, ale já to ignoruju. Halloween je náš nejoblíbenější den v roce.


Miluna má Gothic ráda. Líbí se ji i emo styl. Ale je
poprockerka podle její nejoblíbenější zpěvačky Avril. S Milunou se moc času nevidíme. Bydlí u našeho vlastního táty a já u mamky. Bydlí s její mámou a našim bráškou Šolem. No moji rodiče rodiče se rozvedli když mi byli 2 roky. S taťkou taky moc času netrávím. S mámou se pořád hádáme a s nevlastním otcem se nesnášíme od mého dětství. "Hele tady jsou!" zvolala jsem najednou. "Kde byli? Děkuji." ptala se sestřička. Já ji šaty podala "Byli pod postelí." sama jsem se divila jak se tam asi ocitli. Zas tak nepořádná sestra není. Hledání jejích šatů nám zabralo asi půl hodiny. No musím uvařit a pak se půjdu připravit do kostýmu. Dnes k večeři budou francouzké brambory.

Obě je milujem a a rodiče se beze slova někam vytratili. To bylo na ně divné. Halloween totiž neslaví. Možná právě začali a nebo taky ne. Kdo ví. Večeře už byla hotová "Milunko? Večeře!" volala jsem sestru na jídlo. Právě bylo pět hodin. Večeře byla dříve v sedm máme být u přátel. K nim cca hodina cesty a hodinu máme na oblečení, na úpravu. Ještě musím stihnout upravit sestru. "A za co chceš jít, Mulun?" ptala jsem se sestry.

"Za upírku." odpověděla. "No to už jsem si vybrala já, ale můžu jít za smrtku." no sice jsem se těšila na roli upírky, ale tahle bude lepší. Nechci aby ostatní začali rejpat jestli jsem nebo ne. Popravdě mě to zachránilo. Nemám zájem aby všichni věděly, co jsem...Po večeři jsem se šla převléct do hedvábných dlouhých černých šatů s rudým hedvábným závojem. Kolem očí jsem měla tlusté černé linky. Kolem krku jsem měla pověšený stříbrný řetěz. Potom jsem šla pomoct sestře. Udělala jsem ji plesový drdol a do toho vpletla černou mašli. Měla také černé temné šaty. Boty měla takové černobílé něco jako glády. Já měla černorudé glády. "Tak co, líbí?" ptala jsem se ji. Ona se na mne otočila a pousmála se...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Eliss | Web | 13. january 2017 at 20:13 | React

Paráda!!!!!

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 13. january 2017 at 20:18 | React

[1]: Děkuji

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement