jeskynní obr

16. january 2017 at 22:29 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Crazy mess of Three Worlds- side characters
VěkNeznámý
PohlavíNeznámé
DruhTroll
TitulŽádný není znám
RoleVedlejší
KarmaZlá
AutorJohn Ronald Reuel Tolkien
HrajeNikdo
BlízcíŽádní nejsou známi
VýskytPán prstenů, Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
Tento neinteligentní zuřivý silný jeskynní obr je vysoký přes pět a půl metru a je ozbrojen obrovským železným kladivem. Zřejmě bude jeden z mnoha, ukrývajících se v rozsáhlých dolech Morie.

Když Pipin shodí do hlubin Mlžných hor trpasličí kostru s řetězy, způsobí takový hluk, že probudí všechny skřety. Nejrychlejší skupina, která se dostavila za Společenstvem Prstenu do komnaty Mazarbul, s sebou vlekla právě tohoto rozzuřeného jeskynního trolla, který byl na bránu moc velký, a tak se proboural zdí. Záhy obdržel několik šípů od Legolase, což mu ale příliš neublížilo. Oháněl se kladivem po Samovi, načež se mu podařilo zasáhnout Boromira a odhodit ho (prodloužená verze). Gimli po něm hodil sekyru a troll ve snaze rozdrtit ho kladivem, přepůlil Balinovu hrobku.

Legolas ho strefil několika šípy najednou a pak mu vylezl na hlavu a vpálil mu do ní tři šípy, ale tím ho pouze víc rozzuřil. Pak zpozoroval tři hobity, Froda, Smíška a Pipina. Když po nich mávl kladivem, Smíšek a Pipin uhnuli doleva a Frodo doprava. Na Frodovi ho však něco přitahovalo, pravděpodobně moc Prstenu, a tak se ho pokusil najít, což se mu za chvíli povedlo. Než ho ale dokázal zasáhnout kladivem, přihnal se Aragorn a bodl mu kopí do prsou. Troll ho ale odmrštil do zdi a omráčil, upustil kladivo, ale kopím Froda bodl, čímž rozzuřil Společenstvo. Smíšek a Pipin se mu vrhli na hlavu a bodali ho do ní a jak troll řval, Legolas mu střelil šíp do chřtánu a troll byl skolen.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Těšíš se na povídku Šílené patálie Tří světů?

Ano moc 57.1% (4)
Ano 0% (0)
Ne, vůbec 0% (0)
Ne 42.9% (3)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement