Jednou tě zabiji- Shledání

25. january 2017 at 3:13 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Once I kill you
Související obrázek

Byla jednou jedna dívka Arachne. Byla osamělé děvče a nikdo ji nerozuměl. Tiše trpela sama v koutě s žiletkou v ruce a se slzami v očích. Malá roztomilá holčička s črtnými vlasy a culíčky s černými šatičkami a pronikavými očima. Byla na střední škole ve Vakayo. Byla tajemná a záhadná. Spolužáci ji šikanovali za to, že se tak lišila. Ostatní chodili v barvách, ale Arachne jen v černé a pořád sebou nosila svého creepy plyšového medvídka. Byla drobná a roztomile temná. Naháněla všem hrůzu. A pořád sebou nosila divnou starou rozpadlou knihu. Byla osamělá a v depresích. Milovala záhrobní věci. V pokoji měla lidské lebky a spala v malé černé rakvičce. Chodívala ráda na jedno odlehlé místo a tam si četla. Avšak nikdo netušil co ve skutečnosti je. Byla sexy. Mrazivě sexy.


Avšak jednoho dne potkala krásného dlouhovlasého chlapce, který se též lišil od ostatních. Měl černý kabát, a černé oblečení a hnědé dlouhé vlasy. Přesně chlapec jejích snů. Začali se spolu bavit. Představil se jako Veya. Rozuměli si. Jediná osoba co ji kdy rozuměla. Nebyla moc společenská, ale s ním začala trávit hodně času. Povídali si, recitovali si své básně, hrával ji na klavír či spolu sledovali ty nádherné chladné západy slunce. Chodili spolu na vodnice a čaje do jejich nejoblíbenější čajovny. Poprvé v životě cítila opravdové štěstí ne jen masku. Zamilovala se tak jako nikdy. Stal se pro ni jejím temným Lordem. Vášnivý sex při vodní dýmce. Jo to mládí že? Věděla, že vojede vše co má díru, ale díky němu po těch letech začala žít. Poprvé v životě se uvnitř v těch hlubinách svého nitra necítila tak hrozně sama.

Ano díky němu začala cítit naprosté štěstí a začala konečně létat v oblacích v naprosté euforii, že má alespoň jednu osobu doopravdy. Zajímal se o magii a hrál si na upíra. No je pravda, že aroganci na to má jo to jo. Byla štěstím bez sebe už jen s toho, že žije. Trávili spolu čím dál více času. A vášnivě se milovali u něj doma. Byl jediný kdo tu pro ni byl. Vždy když ji bylo nejhůře pozval ji k sobě domů a udělal ji příjemný den. Takové štěstí nikdy předtím necítila.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti mé příběhy?

Ano 70% (7)
Ano, miluji 0% (0)
Ne 30% (3)
Ne, vůbec 0% (0)

Comments

1 Kristen | Web | 26. january 2017 at 19:09 | React

Som zvedavá kde v tom šťastí dievčiny nastane zlom

2 ┼Nemessis Rio Kurumi ┼ | Web | 27. january 2017 at 5:17 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement