Dům panenek kapitola 4- Vesnice Valerra

18. january 2017 at 3:13 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Dolls house

Pozemek se nachází na okraji vesnice jménem Valerra. Obyvatelé ve vesnici se pozemku vyhýbají a bojí se ho i lidí co tam žili. Ve vesnici kolují různé historky. Přes duchy k Ďáblu. Vesnická klasika, ale vše nejsou jen báchorky. Za každými řečmi něco je co jim dalo ku vzniku no ne? A tady je to stejné. Jelikož se nevyřešil jediný případ úmrtí,zmizení a každý na odlehlém pozemku tragicky zemřel začalo zde kolovat, že pozemek je prokletý či že v něm žiije sám Ďábel nebo že tam straší spálené zbytky panenek co vraždí lidi. Avšak každý kdo tam žil či tam zabloudil tak zemřel, tak nikdo pravdu neví. Není nikdo kdo by o pozemku mohl mluvit. Takže dům a pozemek jsou záhadou. Ale ve vesnici není jen Dům panenek, ale i chátrající Galerie smrti. Ale o té možná jindy.


Ale nikdo neví co se ukrývá pod pozemkem Domu panenek a pod částí vesnice ani ty hrůzy co se zde kdysi dávno děli. Histore už je zapomenuta. O té se už dávno neví. Děli se zde všelijaké zrůdné věci. Ale ty už si dávno nikdo nevzpomene. A možná je to dobře jinak by zde byla vesnice duchů. S největší pravděpodobností. Temná a krutá minulost a celkově historie až zamrazí. Byl ponurý chladný podzim. Déšť padal k zemi. A mlhy jsou huusté. Ale celkově lidé jsou zde podivní snad jako by ani lidmi nebyli.

Lidé zde padali jako mouchy. Ale vesnice tak divná nebyla ta byla relativně normální až na onen pozemek. Ať už byla vesnice sebedivnější tak rozhodně nebyla až tak divná jako Dům panenek a hlavního domu. I když byla trochu jiná než ostatní vesnice tak na jinost pozemku vážně neměla. Ano občas se zde potulovali podivíni především kolem místí hospody, ale byli cizí. Nebyli odsud a nikdo je tu neznal.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kristen | Web | 18. january 2017 at 20:49 | React

Som zvedavá fakt čo sa v tom dome stane. Či tam dáš postavy nejakej novej rodiny, alebo skúsených lovcov nejakých

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 18. january 2017 at 21:06 | React

[1]: Uvidíš :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement