Dům panenek kapitola 2- Vznik motelu

15. january 2017 at 1:25 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Dolls house

Když dům najednou vzplanul tak struktura domu přežila a vznikl zde motel. Prostory byli přestavěny a v okolí vysázené nějaké nové stromy. Avšak klid zde opravdu nebyl. Nějaké lidi odsud záhadně zmizeli a jen málokdy se našli části těl po okolí. Takže motel byl nakonec zrušen kvůli velkému počtu úmrtí. Začalo se domu říkat Motel smrti či Dům smrti. Na dávnou rodinu se začalo postupně zapomínat a na pradávný příběh tohoto území se pozapomělo úplně. Avšak toto území a celkově dům má více starých příběhů a mnohem temnější historii než se zdá. Stalo se zde mnoho temných a krutých věcí. Toto území už zažilo mnoho zla. No něco na těch starých legendách bude, ale noví obyvatelé už je neznají. Se starými vesničany byli pohřbené i legendy a většina věcí co se zde děli a událi.


Když byl motel ještě otevřený tak se děli prapodivné věci. Hodně návštěvníků tvrdilo, že po nocích vídají nějaké přízraky či duchy nebo slyší kvílení a vrzání díky kterému nemohou spát. Nebo, že jim mizí věci. Byli zde i ty hroby, ale beze jmen. Po smrti poslední rodiny zde nic nezbylo či se o tom nevědělo. Většina věcí shořela při požáru. Avšak temnota zde opravdu byla. Občas někdo pronesl i v této době po těch staletích, že zde převládá sám Ďábel. Ti, kteří zde viděli přízraky a duchy tak brzy na to zmizeli či zemřeli.

Dům hrůzy a smrti s temnou minulostí. Bylo zde mnoho krve prolití a záhadných úmrtí. Dalo by se říci, že po smrti poslední zde žijící rodiny zde bylo čím dál veseleji. Mnoho temnoty a zla. Lidé se zde opět začali bát. Ani exorcisti a kněží tomuto místu nedokázali pomoci. Každý kněží a exorcista co se pokoušeli toto místo vysvětit a očistit skočili nakonec ze skáli nad domem. V šílenství spáchali sebevraždu.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti povídka Dům panenek?

Ano je boží 57.1% (4)
Ano moc 28.6% (2)
Ne, vůbec 14.3% (1)

Comments

1 Kristen | Web | 15. january 2017 at 20:50 | React

Desivý dom. Ale Sam, Dean, Castiel a Crowley by to vyriešili :D

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 15. january 2017 at 21:00 | React

[1]: To ano :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement