Dům panenek kapitola 1- Historie domu 3.část

13. january 2017 at 16:11 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Dolls house

No ale ne na dlouho. Potom tak tři měsíce po adopci jim zemřela poslední dcera Belatrix. Další pohřeb. To už jejich máma nedávala. Tak se den po pohřbu oběsila v lese u domu. Ze ztráty všech svých dětí tam zešílela. Týden se neobjevovala doma. Její manžel ji pak našel v lese. Když šel kácet stromy na zimu. Zima se besprostředně blížila. Blížil se krutý mráz. Když ji našel v hustém potemnělém lese tak měl sto chutí si sekeru zaseknout do svého hrdla. Ale musel ten šok překonat kvůli adoptovaným dětem. Už mu nikdo nezbyl. Chtěl odejít za svou rodinou. Ale co by bylo s těmi adoptovanými dětmi? Snažil se nezabít. Odsekl provaz odhodil sekeru a odnesl její bezvládné tělo domů. Tam vykopal hrob a vložil její bezvládné tělo do vykopaného hrobu. Hrob zakopal. Potom ze starých prken sestavil kříž a zabořil ho do hlíny na její hrob.


Ořezal rudé růže a položil je na její hrob. Padl k zemi a z bolesti v hrudi dostal infarkt. Děti přišly ze školy a uviděli adoptivního otce jak bezehnutí leží na hlíně. Přiběhli za ním. Už byl studený. Rozběhli se rychle do vsi. Pohřební auto ho odvezlo do márnice a děti zkončili opět v dětském domově. A tak dům opět chátral. Od té doby byl padesát let opuštěný. A po dalších sedmdesáti letech náhle vzplanul. Nikdy se nezjistilo proč začal hořet. S plameny z domu vyhořela větší část lesa. Dům byl avšak opraven. Nikdo nevěděl proč ho tehdy nezbourali, ale pekelnou rychlostí byl celý opraven.


Už byl tak třista let starý. Byl obnoven. Nakonec z něj vznikl motel pro klidný odpočinek. Avšak jejich hroby tam stále byli i s indiánským pohřebištěm. Ale to o tomto domu není zdaleka vše. Tento dům a celkově vesnice mají mnohem temnější historii o které se už neví. Ale o té jindy. I když z pozemku vznikl motel tak zde lidé opravdu klid neměli. Několik lidí záhadně zmizelo beze stopy či zde více lidí z ničeho nic spáchalo sebevraždu.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti povídka Dům panenek?

Ano je boží 57.1% (4)
Ano moc 28.6% (2)
Ne, vůbec 14.3% (1)

Comments

1 Weyoko Grian | Web | 13. january 2017 at 17:15 | React

Skvělý blog ^^

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 13. january 2017 at 17:17 | React

[1]: Děkuji

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement