Černý hrad kapitola 5- Měsíc Lovce

19. january 2017 at 22:04 | ┼Nemessis mor Morticie ┼ |  Black castle

Tehdy se spojily dva klany upírů. Klad Černého srdce a klan Rudé vrány a tak vznikl celkem veliký klan Krvavé saně. Postupem se spojil s klanem Modré růže. Takže z pěti vládnoucích klanů vznikli jen tři královské klany s čistou krví. Princezna teď už královna Arwel a její společník král Gloriell vládli spokojeně na Rudém zámku. Jejich synovi Erwikovi bylo už sedmnáct let. V tomto věku se zasekl v čase a přestal stárnout. Měl dlouhé blond vlasy po hýždě, mrtvolně bílou a ledovou kůži jako led a z tváře mu vykukovali temně rudé uhrančivé oči. Měl v pravé podobě nádherné černé křídla. Ale ty nebyli normálně vidět. Přezdívalo se mu zlo s křídli anděla.Temný anděl. Miloval zasněžené hřbitovy a rudé růže. Hrával po nocích na staré varhany. Vše se zdálo v klidu a pořádku. Jeho rodiče zde vytvořili nový vlastní klan. Klan Růže měsíce. Klan byl stvořen z novorozených upírů. Z unešených lidí a lidských rodin. Byli proměněny. Občas se ukázala Akasha. Královna prokletých. Akasha byla nejstarší a první upír ze všech. Už jí je 7 000 let zhruba. A jak lidstvo bylo vražděno démony noci tak lidé postupně začali upíry démony zkoumat. Zjistili, že nejdou zabít. Postupně začínali hony nejen na upíry, ale na vše co lidem přišlo do cesty.

Vypukla historicky první válka na této zemi mezi vším. Tyto časy temna už byli ještě před bláboly o Kristu. Na svět přišla čistá temnota. Zlo a krveprolití. Války mezi démony,anděli,lidmi,upíry,vlkodlaky mezi vším. Válka mezi světy po vzniku planety země a lidstva. Avšak lidstvo bylo na pokraji vyhynutí. Těchto temných časů využil mladší bratr krále Groielle pro svůj staletý plán. Ach, ano konečně nastal správný čas pro jeho úmysli.

Ten sladký pocit chtíče a touhy. Touha po smrti. Celá staletí tajně toužil po královně Arwel. Tajně ji miloval a bratra nenáviděl. Ach, jak moc toužil po jejich smrti a vyhynutí jejich rodu marné nečisté krve. Nenáviděl vše co nemělo čistokrevnou upíří krev. Ano to nádherné zlo a slastná nenávist. Temnota mu proudila v žilách. Využil příležitosti a přidal se k lovcům upírů. Prošel několika měsíčním tvrdým výcvikem. A vyšel s lovci do boje. Vyběhli do zámku a vše podpálili. Toto byl rychlý proces. Jediný kdo přežil byl jejich syn...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti povídka Černý hrad?

Ano, miluji 66.7% (2)
Ne, vůbec 33.3% (1)

Comments

1 J. P. Krůlýk | Email | 24. january 2017 at 6:25 | React

O_O  O_O  O_O

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 24. january 2017 at 7:02 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement