Oči a uši 4.díl

30. december 2016 at 1:16 | ┼Raven Sammael Renkse┼ |  Eyes and ears

"Kurva hejbej se" řval na ni. Ale ona už nevnímala. "Kurva! Vstávej!" ječel na její mrtvé tělo. "Dohajzlu! Tahle mi umřela moc brzy!" nadával. "Kurva jedna! Moc dlouho nevydžela." byl vzteky bez sebe. "Potřebuji jinou. Novou a lepší" mluvil si do vzduchu. Tak se šel naštvaně umýt a odešel domů. Tam přemýšlel o nové oběti. Nějak nemohl usnout. Převaloval se tam a zpět. Už měl novou představu o nové oběti. A dokonce více nádherných představ jak mučí své oběti dle své fantazie. Vysnil si děvče s modrými vlasy a šedými očimi. Ale kde takovou najít? Vzpoměl si na emo srazy ze kterých už kdysi pár měl. Teď jen najít tu správnou pro jeho uspokojení. Pak si vysnil ještě nějakou z růžovými vlasy a nějakou s rudo-blond vlasy. Vše to měli být menší postavy. Miloval drobné výstřední dívky. Ty ho uspokojovali nejvíce. Ano malé roztomilé dívky to bylo jeho. A už měl zase chuť mučit. Boží představy mu nedali spát. Představy jak skučí bolestí v louži krve a krčící se strachy. Ano to miloval. Tuto noc nespal.


Ráno vstal a šel na lov. Už byl nedočkavostí bez sebe. Bylo temné mlhavé ráno a ještě tma. Vzal si své vybavení a vyrazil. Už se nemohl dočkat na nové oběti. Štěstí mu přálo. Bylo vhodné počasí. Hustá mlha kde se každý ztratí. Měl výborný zrak. Procházel klidně ulicemi města. S takovým klidem to byste nevěřili. Na první pohled působil jako úplně normální slušný muž. Na první pohled byl i sexy urostlý svalnatý chlap. Idol všech žen. Měl delší černé vlasy. A působil společensky a bohatě. Což pro něj bylo ideální protože v dnešním světě jdou ženy především po penězích a sexu. Tak peníze mu nedělali problém těch on měl.

Vlastnil vilu a chatu a většinu města. Takže peněz opravdu měl dost. Jak tak procházel mlhou tak zahlédl zelený záblesk. Přiběhl tiše blíže. A bingo! Byla to malá drobná dívka se zelenými vlasy. Vytáhl hned z kapsy kapesník napuštěný ředidlem a kyanidem a hbitě ji to přiložil přes obličej. Přes ústa a nos. Dívka usnula rychle. Rychle vytáhl šátek a zavázal ji oči. Pak ji odtáhl do sklepení jednoho z domů co vlastnil. Tam s ní flákl o zem a šel lovit dál. Dnes měl vážně štěstí. Tentokrát to byla dívka z modrými vlasy. Jeho fantazie vzrostla. Rychle vytáhl roubík a zaryl jí ho do držky a opět zavázal oči. Tato zkončila ve sklepení se zelenovlasou.

-Pokračování příště

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement