Láska mezi růžemi- YaoxIvan

27. december 2016 at 16:36 | ┼Raven Sammael Renkse┼
Výsledek obrázku pro YaoxIvan hetalie

Bylo chladné zimní ráno a Yao si vyšel ven. Když se tak prochází a přemýšlí o svých citech k Ivanovi. Nebyl si jistý co k němu cítí. Když šel tak dál najednou do něčeho vrazil. Byl to Ivan. Zahleděli si navzájem do očí a v tu chvíli si Yao uvědomil co k Ivanovi cítí. Začervenal se a pousmál se. Ivan ho pozdravil a náhle ho chytl za ruku. Yao si všiml, že Ivan dnes není ve své kůži. "Půjdeme do parku?" zeptal se Ivan. Je zbytečné se ptát. Přišli do parku plného rudých vonících růží. Sedli si na lavičku a Yao se mlčky zahleděl do země. Ivan najednou promluvil "Musím si s tebou o něčem promluvit." Yao se celý v rozpacích podíval "Já také" odpověděl.


Yao se zeptal "A o čem?" zeptal se. "Poslední dobou přemýšlím o tom co k tobě vlastně cítím, vím že už jsme dlouho nejlepší přátelé, ale já bych chtěl něco víc, uvědomil jsem si, že tě beru víc než nejlepšího přítele a tak se tě ptám jestli chceš být mým partnerem?" Yao zrudl jako rajče a nebyl schopen vyslovit ani slovo. Nakonec ze sebe dostal "Miluji tě. Taky tě miluji! Čteš mi myšlenky?" zeptal se Yao Ivana. "Asi ano" odpověděl Ivan a Yaa políbil. Oba byli rudý jako rajčata a vzrušením bez sebe. Ivan přesunul polibky na krk a Yao se kousl do rtu. Tekla mu krev a Ivan mu ji začal sát z úst a při tom ho zuřivě líbal.

Yao mu na péro a začal mu po něm přejíždět prsty. K tomu i po stehnech. Yao se sehl a začal Ivanovi stahovat kalhoty a rozepínat mu kabát. Ivan začal šukat Yaa. Sténali a vášní vykřikovali. Jejich vášnivé vzdechy byli slyšet po celém parku. Nevnímali okolí. Sledoval je celý park. Kiku vytáhl foťáček a začal vše natáčet a šibalsky se usmíval. Když se chystali k odchodu všimli si, že na ně zírá celý park. Oba zrudli neoblečeni a utekli. O měsíc později měli po svatbě a adoptovali si dítě. Veneziana! A byli šťastny až do smrti.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Maja | 3. september 2017 at 1:42 | React

krásný ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement