Ty víš kdo...

12. november 2016 at 3:21 | Devil Lunneamora┼ |  Příběhy bez pokračování

Byla jedna dívka, které jsi ublížil. Ty víš moc dobře komu jsi co udělal. A víš co jsi udělal i té dívce. Odpočívej v chcankách zmrde. Ona tě milovala a nikoho jiného než tebe neměla. A ty jsi to věděl. Věděl jsi, že ty jediný ze všech to můžeš udělat. Díky tobě se nezabila. Když tenkrát stála na té skále vzpoměla si na tebe. Na jedinou osobu co měla.Měla hodně psychických poruch. Nikam nezapadala. A ty jsi byl jediný kdo ji chápal a jediný kdo tu pro ni byl. Jediný kdo byl jako ona. Byl jsi úplně stejný jako ona. O to více tě milovala. Kurva blbý dva roky s tebou čůráku. Dala ti vše. Své srdce. Dala ti sebe. Více ti dát nemohla! Více než sebe. Kurva! Proč? Ty ubožáku! Kreténe!
Proč si jí to udělal? Proč? Co ti udělala? Měla psychické poruchy? Proto si jí to udělal? Jo? Protože byla tak moc jiná? Citlivá? Ty se tam někde směješ jak se ti to povedlo. Jak se ti povedlo ji zničit. S tvým klasickým šílenstvím v očích a úšklebkem ve tváři. Hrál sis. Blbé dva roky to byla jen tvá zvrácená hra. Hra s jejími city a psychikou. Prostě sis hrál.

Jednou tě zabije. Prostě zabije. Odporná zrůdo co si hraje na upíra. Odpade lidstva. Chceš vidět její šílenství? Neboj. Uvidíš. Brzy. Chceš si hrát? Vážně? S ní? Pro tebe si vymyslí něco speciálního. Chceš vidět co jsi z ní udělal? Uvidíš. Vychutná si tě. Speciálně tebe si jednou vychutná. Na každou svini se někde vaří voda. Každý pohár jednou přeteče. Tento přetekl. Před rokem a něco se voda začala vařit. Kurvo. Jednou se uvaříš i ty. Nevím kolik lidí ti jde po krku za to jaký jsi, ale ona tě zničí.

Lidé. Zrůdy. Odpad. Špína. Hovna.

-Slzy tečou. To co odejde se už nevrátí. Zbydou jen vzpomínky. Občas nějaká věc.

Někdy na bolest a úzkost nepomůže ani plyšový medvídek. Někdy nestačí nic...Někdy nepomůže nic.

V létě hned po tom se předávkovala hodně antidepresivy. A skončila v nemocnici. 1350 miligramů setralinu. Jedno z nejhorších antidepresiv. Bohužel to přežila. Měsíc na to se věšela. Bez úspěchu. Další měsíc se věšela. Říjen 2015. Urvala se pod ní vytrína. Leden 2016 další předávkování. Neuroly z vodkou a vínem. Bez nemocnice. Tentokrát to nevyzvracela a zase se prospala. I toto nakonec přežila. Málem zemřela. Bílá jako stěna. Avšak andělé ji přivedli zpět.

No a tak nějak žije.
 

1 person judged this article.

Comments

1 iambulletproof | Web | 12. november 2016 at 12:22 | React

Osud ještě nechtěl aby ta dívka zemřela.
Na tu dívku si osud připravil něco velkého... překvapujícího.

2 Victoria de DarkLuna | Web | 12. november 2016 at 15:53 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement